Nie masz produktów w koszyku.

Wartość: 0,00 zł
Wybierz pojazd

Opinie klientów

5 produkt(ów)

na stronę
Super ceny i ogrom wyboru to to co mi się podoba w sklepie internetowym. Od czasu pierwszego zamówienia Car.Parts.com.pl to jedyny dostawca części do moich aut! Polecam.
Paweł 07-04-2016
Bogaty asortyment części oraz ekspresowa ich dostawa (niecałe 24h) spowodowały, że z miłą chęcią wrócę tu po kolejne zakupy. Widać, że klient traktowany jest tutaj poważnie, ponieważ można liczyć na fachowe doradztwo, co dla mnie jest kolejnym wielkim plusem tego sklepu.
Artur 15-03-2016
Świetne ceny, bardzo szeroki asortyment i ekspresowa dostawa! Wygląda na to, że trafiłem do najlepszego sklepu z częściami samochodowymi w sieci :-)
Kuba 11-03-2016
To moje pierwsze zakupy w tym sklepie ale na pewno nie ostatnie. Towar dojechał następnego dnia. Oczywiście wszystko zgodnie z zamówieniem. Duży plus za bardzo dokładne opisy produktów - np. kody wyposażenia przy hamulcach (Audi). Polecam!
Krzysztof 18-01-2017
Pierwsze zakupy w tym sklepie ale na pewno nie ostatnie. Towar dostałem następnego dnia, oczywiście wszystko 100% zgodnie z oczekiwaniami. Plus za bardzo dobre opisy części - kody wyposażenia przy tarczach do Audi. Polecam!
Krzysiek 11-03-2016

5 produkt(ów)

na stronę