CarParts.com.pl to innowacyjna marka na polskim internetowym rynku części samochodowych. Posiadamy w ofercie kilkaset tysięcy pozycji katalogowych do europejskich, dalekowschodnich i amerykańskich marek, i co najważniejsze, oferujemy je aż do 50% taniej niż w sklepach tradycyjnych. Oferta będzie ciągle poszerzana aby zapewnić naszym klientom jak największy wybór.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo robienia zakupów online. Co sprawia, że kupując części w CarParts.com.pl masz 100% bezpieczeństwa?

Przede wszystkim zaopatrujemy się tylko i wyłącznie bezpośrednio u największych  oficjalnych dystrybutorów danych marek w Polsce, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz oryginalny towar wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty fabrycznie nowe, objęte pełną gwarancją producenta.

O właściwy dobór części do Twojego auta dba zintegrowany katalog TecDoc, obejmujący ponad 15 milionów referencji dla ponad 40000 pojazdów na świecie. Dane te pochodzą bezpośrednio od producentów części zamiennych, dzięki czemu bezbłędnie dokonasz właściwego wyboru. Twoje udane zakupy są dla nas najważniejszym priorytetem, dlatego weryfikujemy każde zamówienie i w razie wątpliwości dzwonimy do klienta.

Jedną z krytycznych kwestii w procesie zakupowym w internecie są płatności. Na tym polu współpracujemy z DotPay SA - jednym z liderów swojego segmentu w Polsce. DotPay jest Instytucją Płatniczą w rozumieniu Ustawy o usługach płatniczych i podlega pełnemu nadzorowi ze strony Komisji Nadzoru Finansowego.

Naszą wiarygodność potwierdza dodatkowo Certyfikat Rzetelna Firma przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., który rekomenduje firmy o nienagannej reputacji i godne zaufania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!