Nie masz produktów w koszyku.

Wartość: 0,00 zł
Wybierz pojazd

Aktualności

3 produkt(ów)

Szanowni Klienci,

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że otrzymaliśmy tytuł DOBRA MARKA 2017 - JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA.

To wyróżnienie przyznawane jest w wyniku badań przeprowadzanych wśród internautów przez redakcję Forum Biznesu (dodatek do “Rzeczpospolitej” i “Dziennika Gazety Prawnej”) pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii PAN. Respondenci wyjątkowo dobrze ocenili szerokość naszej oferty, poziom cenowy oraz profesjonalną obsługę, co cieszy nas wyjątkowo.

Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, a otrzymany tytuł jest tylko i wyłącznie motywatorem do dalszych działań mających na celu jeszcze większą satysfakcję naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dot. naszego sklepu, dostępnym pod adresem: http://forumbiznesu.pl/index.php?strona=10&id_kat=5849&punkty_ok=5849

Zespół CarParts.com.pl

Posted in Aktualności By Admin

Odpowiadając na Państwa pytania i potrzeby, wprowadziliśmy do sprzedaży produkty aż 40 nowych producentów części zamiennych. Poniżej alfabetyczna lista najważniejszych z nich:

ASHIKA - filtry, ukł. hamulcowe, amortyzatory, sprzęgła
ATE - elementy układów hamulcowych
BERU - świece żarowe i zapłonowe
DELPHI - układ hamulcowe, elementy zawieszenia, elektryka
DENSO - świece żarowe i zapłonowe, elementy klimatyzacji
ELRING - uszczelki
FAG - łożyska, piasty
FILTRON - filtry
GATES - paski rozrządu i wielorowkowe, rolki, napinacze
INA - paski rozrządu, rolki, napinacze
KYB - amortyzatory i sprężyny zawieszenia
LESJOFORS - sprężyny zawieszenia
LOBRO - przeguby
LPR - tarcze i klocki hamulcowe
MAGNETI MARELLI - elektryka, elementy klimatyzacji
MONROE - amortyzatory
NISSENS - chłodnice, elementy klimatyzacji
SWAG - elementy zawieszenie, łańcuchy rozrządu
TRW - ukł. hamulcowe, elementy zawieszenia, amortyzatory
WIX - filtry
ZIMMERMANN - tarcze i klocki hamulcowe

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nową, bogatszą ofertą naszego sklepu.

Posted in Aktualności By Admin

Witamy w CarParts.com.pl

25.02.2016 15:52

CarParts.com.pl to innowacyjna marka na polskim internetowym rynku części samochodowych. Posiadamy w ofercie kilkaset tysięcy pozycji katalogowych do europejskich, dalekowschodnich i amerykańskich marek, i co najważniejsze, oferujemy je aż do 50% taniej niż w sklepach tradycyjnych. Oferta będzie ciągle poszerzana aby zapewnić naszym klientom jak największy wybór.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo robienia zakupów online. Co sprawia, że kupując części w CarParts.com.pl masz 100% bezpieczeństwa?

Przede wszystkim zaopatrujemy się tylko i wyłącznie bezpośrednio u największych  oficjalnych dystrybutorów danych marek w Polsce, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz oryginalny towar wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty fabrycznie nowe, objęte pełną gwarancją producenta.

O właściwy dobór części do Twojego auta dba zintegrowany katalog TecDoc, obejmujący ponad 15 milionów referencji dla ponad 40000 pojazdów na świecie. Dane te pochodzą bezpośrednio od producentów części zamiennych, dzięki czemu bezbłędnie dokonasz właściwego wyboru. Twoje udane zakupy są dla nas najważniejszym priorytetem, dlatego weryfikujemy każde zamówienie i w razie wątpliwości dzwonimy do klienta.

Jedną z krytycznych kwestii w procesie zakupowym w internecie są płatności. Na tym polu współpracujemy z DotPay SA - jednym z liderów swojego segmentu w Polsce. DotPay jest Instytucją Płatniczą w rozumieniu Ustawy o usługach płatniczych i podlega pełnemu nadzorowi ze strony Komisji Nadzoru Finansowego.

Naszą wiarygodność potwierdza dodatkowo Certyfikat Rzetelna Firma przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., który rekomenduje firmy o nienagannej reputacji i godne zaufania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Posted in Aktualności By Admin

3 produkt(ów)