Nie masz produktów w koszyku.

Wartość: 0,00 zł
Wybierz pojazd

Aktualności

5 produkt(ów)

Szanowni Klienci,

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że otrzymaliśmy tytuł DOBRA MARKA 2017 - JAKOŚĆ, ZAUFANIE, RENOMA.

To wyróżnienie przyznawane jest w wyniku badań przeprowadzanych wśród internautów przez redakcję Forum Biznesu (dodatek do “Rzeczpospolitej” i “Dziennika Gazety Prawnej”) pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii PAN. Respondenci wyjątkowo dobrze ocenili szerokość naszej oferty, poziom cenowy oraz profesjonalną obsługę, co cieszy nas wyjątkowo.

Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, a otrzymany tytuł jest tylko i wyłącznie motywatorem do dalszych działań mających na celu jeszcze większą satysfakcję naszych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem dot. naszego sklepu, dostępnym pod adresem: http://forumbiznesu.pl/index.php?strona=10&id_kat=5849&punkty_ok=5849

Zespół CarParts.com.pl

Posted in Aktualności By Admin

ZF FRIEDRICHSHAFEN AG

22.11.2016 09:15

Niemiecki koncern ZF powstał w 1915 roku. Początkowo dostarczał on koła zębate oraz skrzynie biegów do powietrznych statków Zeppelin, ale szybko poszerzył on zakres swoich produktów o skrzynie biegów do samochodów takich marek jak BMW, Mercedes-Benz czy Horch. Po Drugiej Wojnie Światowej koncern kontynuował z sukcesami swój rozwój, będąc stałym dostawcą części dla takich marek jak Aston Martin, Lotus, BMW czy Peugeot. W 1984 roku ZF kupuje spółkę Lemfoerder Metallwaren, dzięki czemu poszerza on portfolio swoich produktów o układy zawieszenia i przeniesienia napędu. W 2001 dochodzi do kolejnej wielkie akwizycji - w ramy koncernu wchodzi marka Sachs.

W ubiegłym roku dochodzi o kolejnej, historycznej fuzji. ZF łączy się z marką TRW tworząc  jedną z największych potęg na rynku części zamiennych. Obecnie w skład koncernu wchodzą następujące marki: Sachs (amortyzatory, sprzęgła), Lemfoerder (elementy zawieszenia i układu kierowniczego), TRW (układy hamulcowe, elementy zawieszenia, amortyzatory, układy kierownicze). Wspólnym mianownikiem wszystkich tych marek jest bezkompromisowa, najwyższa jakość dzięki czemu poszczególne referencje są szeroko wykorzystywane przez wiodących producentów samochodów na pierwszy montaż.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo pełny zakres części produkowanych przez koncern ZF. Jak zawsze, w atrakcyjnych cenach, i z pełną ochroną gwarancyjną producenta. Zapraszamy!

Posted in Prezentacje producentów By Admin

Odpowiadając na Państwa pytania i potrzeby, wprowadziliśmy do sprzedaży produkty aż 40 nowych producentów części zamiennych. Poniżej alfabetyczna lista najważniejszych z nich:

ASHIKA - filtry, ukł. hamulcowe, amortyzatory, sprzęgła
ATE - elementy układów hamulcowych
BERU - świece żarowe i zapłonowe
DELPHI - układ hamulcowe, elementy zawieszenia, elektryka
DENSO - świece żarowe i zapłonowe, elementy klimatyzacji
ELRING - uszczelki
FAG - łożyska, piasty
FILTRON - filtry
GATES - paski rozrządu i wielorowkowe, rolki, napinacze
INA - paski rozrządu, rolki, napinacze
KYB - amortyzatory i sprężyny zawieszenia
LESJOFORS - sprężyny zawieszenia
LOBRO - przeguby
LPR - tarcze i klocki hamulcowe
MAGNETI MARELLI - elektryka, elementy klimatyzacji
MONROE - amortyzatory
NISSENS - chłodnice, elementy klimatyzacji
SWAG - elementy zawieszenie, łańcuchy rozrządu
TRW - ukł. hamulcowe, elementy zawieszenia, amortyzatory
WIX - filtry
ZIMMERMANN - tarcze i klocki hamulcowe

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nową, bogatszą ofertą naszego sklepu.

Posted in Aktualności By Admin

Witamy w CarParts.com.pl

25.02.2016 15:52

CarParts.com.pl to innowacyjna marka na polskim internetowym rynku części samochodowych. Posiadamy w ofercie kilkaset tysięcy pozycji katalogowych do europejskich, dalekowschodnich i amerykańskich marek, i co najważniejsze, oferujemy je aż do 50% taniej niż w sklepach tradycyjnych. Oferta będzie ciągle poszerzana aby zapewnić naszym klientom jak największy wybór.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo robienia zakupów online. Co sprawia, że kupując części w CarParts.com.pl masz 100% bezpieczeństwa?

Przede wszystkim zaopatrujemy się tylko i wyłącznie bezpośrednio u największych  oficjalnych dystrybutorów danych marek w Polsce, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz oryginalny towar wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Sprzedajemy tylko i wyłącznie produkty fabrycznie nowe, objęte pełną gwarancją producenta.

O właściwy dobór części do Twojego auta dba zintegrowany katalog TecDoc, obejmujący ponad 15 milionów referencji dla ponad 40000 pojazdów na świecie. Dane te pochodzą bezpośrednio od producentów części zamiennych, dzięki czemu bezbłędnie dokonasz właściwego wyboru. Twoje udane zakupy są dla nas najważniejszym priorytetem, dlatego weryfikujemy każde zamówienie i w razie wątpliwości dzwonimy do klienta.

Jedną z krytycznych kwestii w procesie zakupowym w internecie są płatności. Na tym polu współpracujemy z DotPay SA - jednym z liderów swojego segmentu w Polsce. DotPay jest Instytucją Płatniczą w rozumieniu Ustawy o usługach płatniczych i podlega pełnemu nadzorowi ze strony Komisji Nadzoru Finansowego.

Naszą wiarygodność potwierdza dodatkowo Certyfikat Rzetelna Firma przyznawany przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., który rekomenduje firmy o nienagannej reputacji i godne zaufania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Posted in Aktualności By Admin

Oferta sklepu CarParts.com.pl została zintegrowana z katalogiem TecDoc, będącym największą na świecie bazą części zamiennych. Dzięki tej integracji wszystkie części samochodowe dostępne w naszej ofercie są bardzo dokładnie opisane, co bardzo ułatwia dobór części. Zapraszamy do przeczytania kilku porad, jak szybko i sprawnie można znaleźć części do Państwa auta.

Najczęściej wybieraną i chyba najlepszą opcją jest po prostu wyświetlenie wszystkich dostępnych części do naszego auta. W prawym górnym rogu należy wybrać po kolei: markę, model oraz silnik i kliknąć przycisk SZUKAJ, a następnie CZĘŚCI ZAMIENNE. Teraz wystarczy już tylko odnaleźć pasującą część w odpowiedniej kategorii z rozwijanego menu po lewej stronie. W polu OPIS PRODUKTU znajdziecie Państwo dane dot. konkretnej części, a w polu POJAZDY można sprawdzić czy dana część pasuje do Państwa samochodu. UWAGA: niektóre z części mają w nazwie podany model/kilka modeli aut, których pasują, np. FILTR OLEJU VW 1,4 BORA/POLO. Proszę się nie sugerować, jeśli w nazwie skróconej nie ma Państwa samochodu. Sam fakt, że produkt wyświetlił się w ofercie, znaczy że będzie on pasował. Proszę pamiętać, że dane części mogą być użyte nawet w kilkunastu samochodach bardzo różnych producentów.

Kolejnym sposobem jest użycie dowolnego numeru części, której Państwo poszukujecie. Może to być albo numery oryginału, tzw. OEM, bądź numer części konkretnego producenta. Wystarczy, że wpiszecie Państwo którykolwiek z ww. numerów w polu SZUKAJ, a po chwili wyszukiwarka wyświetli wszystkie dostępne w naszym sklepie referencje, dzięki czemu będziecie Państwo w stanie wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Można również skorzystać z wyszukiwania kontekstowego i wpisać po prostu nazwę szukanej części wraz z modelem samochodu, np „filtr oleju opel astra g 1.6”. Wyszukiwarka wyświetli wtedy wszystkie części, których nazwy zawierają składowe powyższego wyrażenia. Warto jednak pamiętać, że ten sposób wyszukiwania nie jest tak precyzyjny, jak powyższe i zawsze warto sprawdzić czy dana część pasuje do Państwa samochodu czytając dokładnie opis oraz sprawdzając pole POJAZDY.

Proszę też pamiętać, że w razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami (22) 649-49-49 i 500-700-649 lub mailowy: zamowienia@carparts.com.pl gdzie uzyskacie Państwo porady oraz weryfikację czy dane części będą pasować do Państwa pojazdu.

Posted in Porady By Admin

5 produkt(ów)